VENTO line s.r.o.

 

Autobusová doprava - Přeprava osob

Společnost VENTO LINE s.r.o.. zahájila svoji činnost 01.03.2005 sloučením firem VENTO s.r.o. OZ - Brno a AVIDO s.r.o. Navázala tak na dlouholetou tradici a zkušenost v oblasti autobusové dopravy a přepravy osob, kde působíme již na trhu od roku 1992. Za tuto dobu jsme vybudovali společnost, která je schopna splnit veškeré Vaše požadavky a přání v oblasti autobusové dopravy a cestvního ruchu. Dovolíme si tvrdit, že jsme se stali opravdovými profesionály, kteří nabízí jen ty nejlepší služby.

VENTO LINE s.r.o. patří mezi přední autobusové dopravce v České republice. V současné době můžeme  nabídnout našim zákazníkům z našeho autoparku 15 luxusních a prověřených vozidel. O Vaše pohodlí     se také postará náš tým profesionálních a školených řidičů, kteří Vás bezpečně dopraví na určené místo. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme i s ostatními dopravci, jsme schopni přepravit malé i velké skupiny   v neomezeném počtu osob.

VENTO LINE s.r.o. dlouhodobě spolupracuje jak s tuzemskými tak i se zahraničními partnery. Mezi naše obchodní parteny patří cestovní kanceláře, nadnárodní společnosti,  velké i meniší firmy, právnické i fyzické osoby, státní organizace a instituce, školy, zájmové organizace a skupiny, sportovní kluby, nemocnice a další. Našich služeb využívá široká veřejnost.

JSME PROFESIONÁLOVÉ

 


 

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU - FIRST CLASS

 

Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava - přeprava osob

 

SPOLUPRACUJTE S PROFESIONÁLI

SPECIALIST FOR BUS & COACH & TRAVEL


Kontakt

VENTO LINE S.R.O.               Tel.:   00420 606 603 603
Olomoucká  164                      Fax.: 00420 548 213 113
627 00  Brno                           E-mail: bus@vento.cz
CZECH REPUBLIC                          www.vento.czPřeprava osob

  • VENTO LINE - autobusová doprava

 

 

e-mail: bus@vento.cz    web: www.vento.cz